Kurumsal

Hakkımızda

DUSTTEK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak ''Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri’’ üzerine tasarım, mühendislik, anahtar teslimi proje-uygulama, iyileştirme çalışmaları, satış sonrası bakım & onarım desteği olmak üzere bir bütün olarak hizmet vermekteyiz.

‘Endüstriyel Toz Toplama Sistemlerinde’ genel anlamda gıda, ilaç, metal, plastik, ambalaj, kağıt, çimento, demir-çelik, metal işleme gibi alanlarda endüstriyel üretim yapan firmaların üretim esnasında ortaya çıkan, insan sağlığına, çevreye veya üretim alanında kullanılan makinalara zarar veren tozların kaynağından emilerek merkezi bir sistemde toplanmasını sağlamaktayız.

Sektörde deneyimli kadromuz ile tesisinizde kullanılan veya kullanılabilecek olan toz toplama sistemlerinde anahtar teslimi kurulum, danışmanlık hizmeti, toza uygun filtre seçimi, sarf malzeme tedariği, satış sonrası bakım & onarım desteği, verimlilik arttırma çalışmaları ile  bir bütün olarak hizmet vermekteyiz. Birçok sektör ve farklı proseslerdeki tecrübelerimiz doğrultusunda çözüm ortağı olma bilinci ile hareket ederek sektörde lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Yüksek bilgi birikimine sahip, alanında uzman personelimiz ile anahtar teslimi kurulumlarımızda doğru projelendirme ve toza uygun yüksek verimli ekipman seçimi ile maksimum enerji tasarrufu sağlamaktayız. 

Endüstriyel tesisler için gerçekleştirdiğimiz mühendislik faaliyetlerimizle  Avrupa ve Dünya standartlarına uygunluk çerçevesinde, güven ve kaliteyi en önde tutarak sizlere daha temiz bir çalışma ortamı oluşturmayı amaçlamaktayız.